top of page
Natalia Zięba logo 2.png

FOTOGRAFIA ŚLUBNA 

Elegancka i ponadczasowa fotografia ślubna i miłosna

Sesja poślubna boho, Para Młoda, Panna młoda i  bukiet  ślubny

Więcej, niż zdjęcia

Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia, 

to uwiecznienie Waszej miłości,

to celebracja Waszych uczuć do siebie. 

To najpiękniejsza pamiątka na całe życie. 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA TRÓJMIASTO,  •  FOTOGRAF ŚLUBNY KASZUBY  •  SESJA ŚLUBNA W POLSCE I EUROPIE

Uwiecznię Wasze najpiękniejsze chwile!

Jako pasjonowana fotografka ślubna oddaję się sztuce rejestrowania niepowtarzalnych momentów, które stanowią fundament Waszej miłości. Moje podejście do fotografii ślubnej jest pełne uczucia, uwielbienia i delikatności.

 

Każdy kadr, jaki tworzę, jest jak pamiątkowa strona z księgi Waszego wspólnego życia, zdolny utrzymać emocje, uściski i spojrzenia na zawsze. Pragnę, abyście czuli się swobodnie przed moim obiektywem, dzięki czemu mogę uchwycić te magiczne momenty, które definiują Waszą miłość.

 

Zaufajcie mi, a każda fotografia będzie świadectwem niezwykłej wartości Waszych uczuć.

Radość, czułość, miłość!

To trzy słowa, które stają się sercem mojej fotografii ślubnej. Skupiam się nie tylko na obrazach, ale przede wszystkim na uczuciach i emocjach, które kształtują Wasz wyjątkowy dzień.

 

Każdy uśmiech, każde wzruszenie, każdy moment radości czy łzy szczęścia - to dla mnie najważniejsze detale. Jako fotografka ślubna wkładam całe serce w uchwycenie nie tylko zewnętrznej piękności, ale także głębokich więzi i miłości, która wibrują między Parą Młodą, a ich bliskimi.

Moim celem jest stworzenie fotografii, które przekazują niezapomniane chwile i emanują uczuciem, będąc jednocześnie drogocennymi wspomnieniami na resztę życia.

JAKIE  ELEMENTY REPORTAŻU FOTOGRAFUJĘ?

Dlaczego warto? 

Wybierając mnie, otrzymujecie nie tylko doświadczoną fotografkę, lecz także pasjonatkę, która z pełną pasją angażuje się w każdy ślub. Moja praca to nie tylko techniczna precyzja, ale również wrażliwość na Wasze potrzeby i oczekiwania.

Jestem z Wami od momentu przygotowań do końca zabawy. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, dostosowując swoją ofertę do Waszych gustów i potrzeb, by efekt był zgodny z Waszym wyobrażeniem idealnej fotografii ślubnej.

 

Ponadto, moje podejście opiera się na budowaniu atmosfery zaufania i swobody, co pozwala mi uchwycić autentyczność Waszych emocji. Wybierając mnie, wybieracie nie tylko fachową usługę, ale także osobę, która wkłada serce w to, co robi, by Wasze wspomnienia były niezapomniane.

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W GDAŃSKU-5.png
Zrzut ekranu 2024-01-3 o 22.33.25.png
Zrzut ekranu 2024-01-3 o 22.33.30.png
Para Młoda na sesji poślubnej w tropikach. Sesja ślubna za granicą. Fotograf Gdańsk. Sesja za granicą. Ślub za granicą

Magiczny efekt końcowy

Po zakończeniu Waszego dnia ślubu, możecie spodziewać się nie tylko niezapomnianych chwil, ale także wyjątkowych wspomnień w postaci pięknie opracowanych materiałów fotograficznych. Moją misją jest stworzenie dla Was czegoś więcej niż tylko zdjęć – chcę dostarczyć Wam prawdziwe dzieła sztuki, które będą oddawały magię i uczucia Waszego wyjątkowego dnia. 

Albumy • Fotoksiążki • Odbitki • Pudełka • Vouchery i zaproszenia

Fizyczne pamiątki, prezenty premium

Klaudia i Mateusz - sesja poślubna - fot.Natalia Zięba Fotografia-www.nataliazieba_edited.

Róża i Krzysiek

24-06-2023 | Puck

"Natalia zauroczyła nas wrażliwością, którą widać na jej fotografiach. Zdziwiła nas jedynie cena jej usług - strasznie tanio! (Natalia, zmień to!) Obawialiśmy się, że to wpłynie na jakość zdjęć, kontakt z fotografem lub inne kwestie. Jak wiadomo, co kosztuje mniej, bywa, że jest gorsze w jakości. Ależ nam teraz głupio, że tak pomyśleliśmy!

Natalia przygotowała dla nas wyjątkową pamiątkę z naszego ślubu. Nasi goście ją baaardzo polubili, miała z nimi świetny kontakt (ba! nawet z naszym czworonożnym dzieckiem!). Czuliśmy się przy niej swobodnie, nie było udawanego pozowania, a jedynie delikatne i potrzebne sugestie, przez co zdjęcia naprawdę oddają klimat tego dnia. 

Kontakt z Natalią był przez cały czas bardzo dobry, szybko i sprawnie odpowiadała na nasze pytania, sama o wiele rzeczy dopytywała, jest sumienna i punktualna. I świetnie szyje kombinezon świadkowej przed ślubem! 

Przyszła młoda paro, jeżeli to czytasz, nie zastanawiaj się! Podziękujesz nam później! Róża & Krzysiek <3"

OPINIA Z PORTALU WESELNEGO

Unikalne chwile, niepowtarzalne ujęcia

Aby dopełnić niezwykłość Waszego ślubu, oferuję nie tylko fotografie, ale prawdziwe opowieści zatrzymane w kadrze. Wybierając moje usługi, inwestujecie w unikalne wspomnienia, które będą towarzyszyć Wam przez całe życie.

 

Decydując się na współpracę ze mną, otrzymujecie nie tylko profesjonalnego fotografa, ale także kreatywnego partnera, gotowego uczynić Wasz dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

Zaufajcie mi, bym przeniosła Waszą miłość do niezapomnianych obrazów – bo Wasza historia zasługuje na najlepsze spojrzenie.

Czujesz, że to
również dla Was?

Umów się ze mną na krótką rozmowę 

i powiedz mi więcej o swoich marzeniach.

Sprawdźmy, co możemy dla Was zrobić.

Natalia Zięba logo 1.png
Fotograf ślubny Gdańsk, fotograf ślubny Gdynia, fotograf ślubny Kaszuby, Fotografka, Black and white photography, vintage photography, fotografia vintage, emocje, studio

Cześć! 

Jestem Natalia i tworzę romantyczne reportaże ślubne w Trójmieście, na Kaszubach, w Polsce i Europie! 

Zwracam uwagę na detale, na piękno gestów i emocji.

Moje Pary Młode otrzymują ode mnie nie tylko zdjęcia, ale piękno ich uczuć  zatrzymane w kadrach. 

Chcesz, abym została i Waszą fotografką ślubną?

Poznajmy się!

Przyszła pora by opowiedzieć także Twoją historię! 

bottom of page